DIAMENTOWA DROGA JEST WEWNĘTRZNYM CZASOPISMEM BUDDYJSKIEGO ZWIĄZKU DIAMENTOWEJ DROGI LINII KARMA KAGYU

Diamentowa Droga -> Nr 32 -> List noworoczny Karmapy

-> TU MOŻNA KUPIĆ NAJNOWSZY NUMER DIAMENTOWEJ DROGI

List noworoczny Karmapy

17 Karmapa Trinley Taje Dordże
_________


Drodzy uczniowie ze wszystkich naszych ośrodków Karma Kagyu,

zbliża się moment zakończenia mojego odosobnienia. Podczas miesięcy spędzonych w klasztorze Dakpo Kundreul Ling we Francji, poświęciłem swój czas na praktyki nyndro i Sześciu Jog Naropy. Otrzymałem również wiele przekazów cennych tekstów naszej tradycji. Było to bardzo owocne doświadczenie.
W ostatnich latach zapraszaliście mnie do swoich ośrodków, lecz czułem, że przed spotkaniem z wami powinienem poświęcić swój czas na praktykę.
W nadchodzących latach zamierzam odwiedzić kolejno wszystkie ośrodki Dharmy we Wschodniej i Zachodniej Europie, w Połnocnej i Południowej Ameryce, w Australii i wszędzie indziej, i lepiej Was wszystkich poznać.
Wkrótce wrócę do Kalimpongu w Indiach, gdzie wszyscy jesteście mile widziani. Niektórzy z was już zaplanowali podroż z Lamą Ole w marcu. Niezwykle cieszę się na to spotkanie.
Chciałbym podziekować Wam za wsparcie jakie od Was otrzymalem będąc na odosobnieniu, zachęcam Was do dalszej nauki i podtrzymywania waszej praktyki Dharmy Buddy dla dobra wszystkich czujacych istot. Pamiętam o Was wszystkich w moich modlitwach dobrych życzeń.

 | W TYM NUMERZE RÓWNIEŻ:

 | PODOBNE ARTYKUŁY: